Emakeelepäev

Loomise kuupäev 18.03.2024

Emakeelepäevaks valmistumisel tegid kõik koolipere liikmed ilukirja.  Ega see käsitsi kirjutamine pole mingi lihtne töö! Paljudel tuleb ju tänapäeval arvutikiri palju kergemini kätte. Tekstidest sai kokku kena näituse.

Aktusel lugesid  õpilased luuletusi. Ikka ilusast emakeelest.ilusas emakeeles.  Aktusel osales lisaks õpilastele ka lasteaia Räimerühm. Hästi osales! Kõik lapsed olid koduse tööna koos vanematega õppinud selgeks päris pikad luuletused ja esitasid neid kena selge häälega. Aitäh emadele. Räimelapsed olid nii tublid, et annavad varsti tõesti juba ka koolilapse mõõdu välja. Ootame teid kooli!

Õpetaja Kai oli aga oma põhjatust arhiivist leidnud üles Kevade filmi, mis filmitud Palamusel ja kus tegelasteks meie kooli õpilased, nüüdsed lapsevanemad. Nägime Eva-Mariat Kiirena ja Kristinit Teelena ja kõiki ei mäletagi... Küll oli tore ja kui hästi meie emmed-issid vana aja koolilapsi mängisid!

Viimati muudetud 18.03.2024.